Leave Your Message
010203
За нас
Профил на компанијата
Lianruida Electronic Technology Co., Ltd. се наоѓа во градот Лини, провинцијата Шандонг, Кина. Основана во 2009 година, нашата компанија е водечко претпријатие за производство на заварување и сечење повеќе од 15 години. Компанијата располага со напредна опрема за производство и технички тим, фокусирајќи се на независно истражување и развој и производство, кое може да ги задоволи потребите на клиентите навреме, да произведува висококвалитетни машини за заварување и да им обезбеди на клиентите првокласни услуги.
Прочитај повеќе
 • 2009 година
  Основана во
 • 15
  +
  Историја на развој
 • 20
  +
  Искуство

топли производипроизвод

01

Презентација на случајСлучај

даде услуга на

Јачина на истражување и развој

Врз основа на независен развој и производство, нашата компанија ја прави машината потрајни и побогати функции, што е попренослива и поефикасна за употреба. Тие имаат единствена конкурентност на пазарот и имаат добиено голем број меѓународни сертификати и национални патенти.

Прочитај повеќе
СИЛА за истражување и развој
СИЛА за истражување и развој
01/02

РАЗБЕРИ ПОДЛАБОКО

Дојдете и дознајте повеќе интересни работи. Кликнете на копчето подолу за да не контактирате!

ПРАШАЊЕ ЗА ЦЕНОВНИК

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАСпредност

01

Професионален тим за истражување и развој

Поддршката за тестирање на апликации гарантира дека повеќе нема да се грижите за квалитетот на производот.

02

Соработка за маркетинг на производи

Производите се продаваат во многу земји ширум светот.

03

Строга контрола на квалитетот

Стабилно време на испорака и разумна контрола на времето за испорака на нарачката.

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС
04

Искуство

Богато искуство во OEM и ODM услугите, вклучително и производство на мувла и обликување со инјектирање.

05

Обезбедете поддршка

Редовно обезбедувајте технички информации и поддршка за обука.

06

Нашата основна вредност

Придржувајте се до принципите на интегритет, стандардизација и ефикасност.

ПОРАКАВЕСТИ