Leave Your Message
010203
Rreth Nesh
Profili i Kompanisë
Lianruida Electronic Technology Co., Ltd. ndodhet në qytetin Linyi, Provinca Shandong, Kinë. E themeluar në vitin 2009, kompania jonë është një ndërmarrje prodhuese lider në industrinë e saldimit dhe prerjes për më shumë se 15 vjet. Kompania ka pajisje të avancuara të prodhimit dhe ekip teknik, duke u fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e pavarur, i cili mund të plotësojë nevojat e klientëve në kohë, të prodhojë makineri saldimi me cilësi të lartë dhe t'u ofrojë klientëve shërbime të klasit të parë.
Lexo më shumë
 • 2009
  E themeluar në
 • 15
  +
  Historia e Zhvillimit
 • 20
  +
  Përvoja

produkte të nxehtaprodukt

01

Prezantimi i rastitRast

i japin shërbim

Forca e R&D

Në bazë të zhvillimit dhe prodhimit të pavarur, kompania jonë e bën makinën me funksione më të qëndrueshme dhe më të pasura, e cila është më e lëvizshme dhe më efikase për t'u përdorur. Ata kanë konkurrencë unike në treg dhe kanë marrë një sërë certifikimesh ndërkombëtare dhe patentash kombëtare.

Lexo më shumë
FORCËSIA E R&D
FORCËSIA E R&D
01/02

KUPTOJE MË THELLË

Ejani dhe mësoni më shumë gjëra interesante. Klikoni butonin më poshtë për të na kontaktuar!

KËRKESË PËR ÇMIMI

PSE NA ZGJODHET NEavantazh

01

Ekipi profesional i kërkimit dhe zhvillimit

Mbështetja e testimit të aplikacionit siguron që të mos shqetësoheni më për cilësinë e produktit.

02

Bashkëpunimi për marketingun e produkteve

Produktet shiten në shumë vende në të gjithë botën.

03

Kontroll i rreptë i cilësisë

Koha e qëndrueshme e dorëzimit dhe kontrolli i arsyeshëm i kohës së dorëzimit të porosive.

PSE NA ZGJODHET NE
04

Përvoja

Përvojë e pasur në shërbimet OEM dhe ODM, duke përfshirë prodhimin e mykut dhe derdhjen me injeksion.

05

Ofroni mbështetje

Siguroni rregullisht informacion teknik dhe mbështetje trajnimi.

06

Vlera jonë thelbësore

Respektoni parimet e integritetit, standardizimit dhe efikasitetit.

MESAZHLAJME